42 Çerçeveli Yoğuşma Fan Motoru - 1/5HP 208-230V 60HZ 1075RPM-YFK-150-6 Yedek Motor
  • 42Frame Condenser Fan Motor - 1/5HP 208-230V 60HZ 1075RPM-YFK-150-6 Replacement Motor
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Changzhou, Çin
Marka adı: trusTec
Sertifika: CE、UL529388
Model numarası: YDK-150-6A54(YFK-150-6)-CJK
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 200 adet
Fiyat: Negotiable (FOB/CNF/CIF)
Ambalaj bilgileri: Standart karton ambalaj, koruma için iç köpük levha.
Teslim süresi: Sipariş onayından sonra 15 gün taze ürünler.
Ödeme koşulları: T/T, L/C
Yetenek temini: Ayda 100.000 adet
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Kondenser Fan Motoru Çerçeve: 42 çerçeve
Motorlu Tip: Kalıcı Bölünmüş Kapasitör Yedek Motor: YFK-150-6
Muhafaza Tipi: TEAO(Tamamen Kapalı Hava Üstü) Besleme Gerilimi: 208-230V
Termal Aşırı Yük: Otomatik Termal Aşırı Yük ile Donatılmıştır Besleme Frekansı: SKD61
Faz: Tek Fazlı Akım: 1.4A
Şaft Düz: Bir Daire Çıkış HP'si: 150W 1/5HP
Montaj Yönü: Tüm Açı Hız: 1075 devir
Rulmanlar: Bilyalı Rulman Kapasitör: 5μF/370V
Yalıtım Sınıfı: B sınıfı Maks. Ortam Sıcaklığı: 40°C/104℉
Döndürme: Tersine çevrilebilir Kutup: 6P
PF: 0,96 Mil Çapı: 12,7 mm/0,5"
Şaft Uzunluğu: 47,5 mm/1,87" Düz Uzunluk: 37,5 mm/1,48"
Motor Kabuk Uzunluğu: 107 mm/4,21" Montaj Deliği Aralığı: 115 mm/4,53"
Kurşun Uzunluğu: 1000mm/39.37 " Vida Uzunluğu: 11 mm/0,43"